Kaip pirkti

Išsirinkite norimas prekes ir paspauskite “į krepšelį”.

Kai išsirinksite prekes, paspauskite prekių krepšelio ženkliuką ir peržiūrėkite savo užsakymą. Krepšelyje galite keisti prekių kiekius arba atsisakyti jų. Peržiūrėję krepšelį ir norėdami įsigyti jame esančias prekes, spauskite mygtuką „Pirkti“.

Atidaromas užsakymo langas. Jame turite suvesti duomenis apie gavėją, siuntimo adresą ir pasirinkti apmokėjimo būdą. Užpildę visus laukus, paspauskite „Užsakyti“.

Norėdami apmokėti už prekes, turėsite prisijungti prie pasirinktos banko sistemos. Apmokėjus užsakymą, pirkimo procesas bus baigtas, o prekes pristatysime jums per 2–3 darbo dienas.

 

PREKIŲ GRAŽINIMAS

Prekės keičiamos ir grąžinamos vartotojo rašytiniu prašymu, kuriame jis privalo nurodyti priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios įsigyta prekė netenkina vartotojo, ir vieną iš reikalavimų. Prie prašymo pridedamAs kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra, sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita).

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.